Straatmuzikanten strijden om Gouden Pet

29-06-2014 - 29-06-2014 | 13.00 uur - 19.00 uur uur |
Deel deze pagina:

Straatmuzikanten strijden om de  Gouden Pet!

Theatrale muziekacts, folksingers met gitaar, smartlapzangers begeleid door accordeon, koren en close harmony-groepen; op zondag 29 juni laten zij zich van 13.00 tot 19.00 uur van hun beste kant zien tijdens straatmuzikantenconcours De Gouden Pet. Tijdens de voorronden, op diverse locaties in de omgeving van de Hooglandse Kerk, gaan zij de sportieve strijd met elkaar aan voor een plekje in de finale. De zes finalisten strijden om de gunst van de jury én de publieksprijs. Inzet zijn geldprijzen en natuurlijk de felbegeerde Gouden Pet. Het hoofdpodium staat op het plein voor de Hooglandse Kerk.

 

Deelnemers: Tijd: Locatie:
4xniks 13:00 – 13:30 Dende
14:00 – 14:30 Vismarkt
15:00 – 15:30 Proeverij De Dames
Andre Bosman 13:00 – 13:30 Haar Gangetje
14:00 – 14:30 Brugsteeg
15:00 – 15:30 Dende
Bianca Castafiore 13:00 – 13:30 Jantje van Leiden
14:00 – 14:30 De twee Spieghels
15:00 – 15:30 Vooraf en Toe
Binnenste Buiten 13:30 – 14:00 Dende
14:30 – 15:00 Galerie F van der Vlist
15:30 – 16:00 Vismarkt
Buzzking 13:30 – 14:00 De Bonte koe
14:30 – 15:00 Vooraf en Toe
15:30 – 16:00 Brugsteeg
Ca-Danz 13:00 – 13:30 Ingang Annie’s
14:00 – 14:30 Botermarkt 16
15:00 – 15:30 De Bonte koe
Closingtown Prchestra 13:30 – 14:00 Vismarkt
14:30 – 15:00 Dende
15:30 – 16:00 Proeverij De Dames
Disco inferno 13:30 – 14:00 Einstein
14:30 – 15:00 Botermarkt 16
15:30 – 16:00 City Hall
Dizzy fingers 13:00 – 13:30 Einstein
14:00 – 14:30 Koetshuis
15:00 – 15:30 De twee Spieghels
Duo Divers 13:30 – 14:00 Jantje van Leiden
14:30 – 15:00 Ingang Annie’s
15:30 – 16:00 Galerie F van der Vlist
Ed Citroen 13:00 – 13:30 De twee Spieghels
14:00 – 14:30 Dende
15:00 – 15:30 Jantje van Leiden
Flopsband 13:30 – 14:00 Koetshuis
14:30 – 15:00 Einstein
15:30 – 16:00 Ingang Annie’s
Grietje en de Heks 13:00 – 13:30 De Gaanderij
14:00 – 14:30 Vooraf en Toe
15:00 – 15:30 Vismarkt
Isiltir 13:00 – 13:30 Café van Engelen
14:00 – 14:30 Proeverij De Dames
15:00 – 15:30 De Gaanderij
Kees Faessens Rolwagensteeg 13:30 – 14:00 Vooraf en Toe
14:30 – 15:00 De twee Spieghels
15:30 – 16:00 Jantje van Leiden
Kelvinators 13:00 – 13:30 Vooraf en Toe
14:00 – 14:30 Café van Engelen
15:00 – 15:30 Galerie F van der Vlist
Maarten Willems trio 13:00 – 13:30 Botermarkt 16
14:00 – 14:30 De Bonte koe
15:00 – 15:30 Café van Engelen
Malcanisten 13:30 – 14:00 De Gaanderij
14:30 – 15:00 Proeverij De Dames
15:30 – 16:00 Café van Engelen
Marak 13:30 – 14:00 Haar Gangetje
14:30 – 15:00 City Hall
15:30 – 16:00 Koetshuis
On The Road 13:30 – 14:00 De twee Spieghels
14:30 – 15:00 Jantje van Leiden
15:30 – 16:00 Vooraf en Toe
Remko Serban 13:30 – 14:00 Café van Engelen
14:30 – 15:00 De Bonte koe
15:30 – 16:00 Haar Gangetje
ROT op juh! 13:00 – 13:30 Koetshuis
14:00 – 14:30 City Hall
15:00 – 15:30 Ingang Annie’s
Schering & Inslag 13:00 – 13:30 Proeverij De Dames
14:00 – 14:30 De Gaanderij
15:00 – 15:30 City Hall
Schwarzwalderkirschband 13:30 – 14:00 Botermarkt 16
14:30 – 15:00 De Gaanderij
15:30 – 16:00 Einstein
Song by Suzy 13:00 – 13:30 De Bonte koe
14:00 – 14:30 Galerie F van der Vlist
15:00 – 15:30 Botermarkt 16
Take 4 13:30 – 14:00 Galerie F van der Vlist
14:30 – 15:00 Café van Engelen
15:30 – 16:00 De twee Spieghels
The Buskin’ Belters 13:00 – 13:30 Brugsteeg
14:00 – 14:30 Jantje van Leiden
15:00 – 15:30 Haar Gangetje
The Sunshine Soldiers 13:30 – 14:30 Brugsteeg
14:30 – 15:00 Haar Gangetje
15:30 – 16:00 De Bonte koe
Walking the wire 13:00 – 13:30 Vismarkt
14:00 – 14:30 Einstein
15:00 – 15:30 Koetshuis
Whitecomb 13:30 – 14:00 City Hall
14:30 – 15:00 Koetshuis
15:30 – 16:00 Dende
Wij zijn Wim Kuipers 13:30 – 14:00 Ingang Annie’s
14:30 – 15:00 Vismarkt
15:30 – 16:00 ‘t Kruytschip